Про нас

Група компаній “Soft Park” – це команда професіоналів з більш ніж 10-річним досвідом у створенні та підтримці IT рішень для бізнесу.

Наша місія – впровадження сучасних інструментів цифровізації, що сприяють підвищенню основних показників ефективності бізнесу наших клієнтів.

“Soft Park” є офіційним дистриб’ютором та інтегратором “Вправно ERP”.

Спектр послуг компанії включає IT консалтинг, оптимізацію бізнес-процесів, розробку під вимоги бізнесу, інтеграцію програмного забезпечення, навчання користувачів, подальший розвиток та супровід інформаційних систем.

10+ років
в сфері автоматизації управління та обліку на підприємствах
20+ співробітників
аналітики, розробники, керівники проектів з досвідом вирішення складних задач
250+ клієнтів
цінуємо кожного клієнта, будуємо довгострокові відносини
Михайло Гузь
Засновник ТОВ "Софт Парк"

Вітаємо на нашому сайті!

Ми пропонуємо бізнесу України справжню заміну 1С – програму “Вправно ERP”: українська розробка, комплексна, включає бухгалтерську підсистему, має відкритий код та доступну ціну. Оберіть зручний для вас спосіб, щоб ознайомитись з можливостями “Вправно ERP”: відкрита демо-версія без обмеження по строку використання, індивідуальна презентація за участі спеціаліста “Soft Park”, відео-заняття на нашому youtube каналі.

“Вправно ERP” побудована на low-code платформі Codejig, що розвивається з 2013 року та має свій власний RAD фреймворк. Ця технічна особливість виділяє “Вправно ERP” серед інших програм на ринку. Щоб почати працювати з “Вправно ERP” розробникові достатньо пройти двотижневий курс навчання.

Весь цей час головним конкурентним рішенням для автоматизації бізнесу було 1С, що міцно вкоренилося на ринку України. Сьогодні компанії активно відмовляються від 1С і шукають заміну цій обліковій системі. З кожним днем кількість користувачів 1С Бухгалтерія та 1С Підприємство зменшується, але всі ми розуміємо, що міграція – це тривалий процес, що потребує часу та ресурсів.

Запрошую до співпраці розробників та партнерів, разом допоможемо українському користувачеві відмовитись від рудиментів російського ПЗ.

“Soft Park” є офіційним дистриб’ютором “Вправно ERP”

У майбутньому ми запустимо справжній партнерський портал, де можна буде знайти всю інформацію про нашу співпрацю. А поки наші спілкування та взаємодія будуть максимально спрощені, щоб вже дати можливість вашій компанії робити перші кроки з нами!

Сертифікати та статуси

Свідоцтво 1

Спікери

Наталія Свідрук
Керівник проектів
Ірина Федорова
Спеціаліст-консультант

Рекомендації

Tucha
Національний університет «Львівська політехніка»
HBPI
Gigacloud
ISCA
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах!
Тут ви зможете слідкувати за оновленнями програми, новинами компанії та ринку програмного забезпечення.
Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close