Наші партнери

“Soft Park” є офіційним дистриб’ютором “Вправно ERP”. У майбутньому ми запустимо справжній партнерський портал, де можна буде знайти всю інформацію про нашу співпрацю. А поки наші спілкування та взаємодія будуть максимально спрощені, щоб вже дати можливість вашій компанії робити перші кроки з нами!

Партнерська програма
Оберіть місто
ПартнерМістоІнформація про партнераКонтакти
Allsoft
Київ

Аллсофт Україна є сертифікований партнером провідних розробників софту. Програмне забезпечення провідних світових виробників за найкращими цінами для дому та бізнесу.

+38 (044) 201-03-37

+38 (067) 009-03-77

allsoft.ua

sales@allsoft.ua

SMS Club
Київ

SMS Club — це український сервіс для масових розсилок СМС, RCS та Viber; платформа для створення чат-ботів під ключ, з можливістю інтеграції з ШІ. Ми на ринку послуг понад 15 років, маємо покриття в 160+ країн (за винятком Росії).

Мета компанії — допомагати бізнесам вибудовувати якісну структуру комунікацій, примножувати дохід від існуючих клієнтів та залучати нових.
За відгуками наших клієнтів, сервіс SMS Club інтуїтивно зрозумілий та зручний у використанні. Завдяки відкритим API, його можна легко інтегрувати до будь-якого проєкту чи іншого сервісу. А техпідтримка завжди на зв’язку 24/7/365 у будь-якому месенджері та по телефону.

0 800 21 97 77

smsclub.mobi

sales@smsclub.mobi

SoftOnline
Київ

Офіційний український дистриб’ютор ліцензійного програмного забезпечення. Завдяки багаторічним партнерським відносинам з виробниками програмної продукції з усього світу, ТОВ “ЕНІСОФТ”, торгова марка “SoftOnline”, пропонує своїм клієнтам та партнерам широкий вибір програмного забезпечення популярних розробників, авторський софт, а також вузькоспеціалізовані програми для вирішення специфічних завдань.

+38 (044) 338-30-59
+38 (063) 370-64-88

softonline.com.ua

sales@softonline.com.ua

AlphaSMS
Київ

AlphaSMS інтегрувалася з ERP-системою “Вправно” від Soft Park, що дозволяє користувачам отримувати миттєві сповіщення через SMS та Viber про оновлення та статуси замовлень. Основні переваги включають миттєве інформування клієнтів, точний трекінг відправлень, ефективне управління запасами та мультиканальну комунікацію. Ця інтеграція забезпечує зміцнення бізнесу та підвищення його ефективності. Звертайтеся до AlphaSMS для деталей і налаштувань SMS-розсилок.

+38 (044) 323-40-44

alphasms.ua

info@alphasms.ua

CRMiUM
Київ

Єдиний інтегратор, який не нав’язує одну CRM-систему, а підбирає саме ту, яка максимально підходить під завдання конкретного бізнесу. Спочатку позбавляємо компанії від зайвого, а після впроваджуємо важливе! Ця фраза ідеально описує підхід CRMiUM.

Наразі впроваджуємо 6 різних платформ: Zoho, Odoo, Creatio, Pipedrive, HubSpot, NetHunt.

+38 (093) 170-37-47

crmium.com

info@crmium.com

Інноваційні інженерні технології
Київ

Українська консалтингова компанія, спеціалізується на послугах для роздрібного ринку нафтопродуктів: впровадження стандартів операційної діяльності, розробка мобільних додатків, розробка систем автоматизації клієнтських і технологічних процесів.

+38 (067) 401-55-02

igor@shum.ua

DATAMI.ua
Чернівці

DATAMI.ua – це надійний партнер у сфері кібербезпеки, команда професіоналів, яка протягом більше 10 років успішно захищає веб-платформи, додатки, інфраструктури, бази даних, сервери та сайти клієнтів від хакерських атак та проникнень.

+38 (096) 943- 33-28

datami.ua

account@datami.ua

LAB 01
Київ

Група компаній LAB 01  протягом 20 років на ринку займається розробкою  та впровадженням автоматизованих систем в бізнесі,  державному секторі, громадських та  наукових організаціях. Маємо компетенцію  впровадження високонавантажених систем з  кількістю користувачів понад  500, ролей користувачів понад 100, та поєднання з іншими системами.

Досвід роботи  Ретейл, eCommerce, Паливно Мастильні матеріали,  Виробництво з використанням  ТОС та LEAN методологій.

Наша задача Автоматизувати якомога більше процесів, щоб бізнес займався бізнесом!

+38 (067) 243-00-59

https://lab01.ua

info@lab01.ua

Bizballab
Київ

Персоналізований підбір CRM, розробка та впровадження систем мотивації для співробітників відділів продажу, побудова відділів продаж, оптимізація та автоматизація бізнес-процесів, управлінський облік та аналітика, пошук та впровадження комплексних рішень для ефективного розвитку бізнесу.

Інтеграції Вправно ERP з WordPress, WooCommerce, OpenCart, Google Sheets, KeyCRM, Justin, Keepincrm, УкрПошта, SMSclub, Checkbox, SMS-Fly, WayForPay, Fondy, LiqPay, Ecwid, Вчасно.Каса, Hubber, Salesbox, Kasta, Zakupka.com, Хорошоп, Rozetka, OLX, Bigcommerce, Meest, Etsy та інші ресурси з відкритим REST API.

+38 (063) 440-56-36
+38 (068) 037-37-21

https://bizballab.com

support@bizballab.com

GigaCloud
Київ

Український хмарний оператор. З 2016 року допоміг понад 1500 компаніям провести цифрову трансформацію завдяки хмарним технологіям. Компанія надає послуги великим корпораціям, державним установам та малому бізнесу. Сервісами на основі хмарної інфраструктури GigaCloud щодня користується понад 20 мільйонів людей в Україні, Польщі та інших країнах. У 2021 та 2022 роках GigaCloud визнали найкращою компанією, яка надає послуги IaaS в Україні.

+38 (044) 233-71-70

gigacloud.ua

sales@gigacloud.ua

STACK ST
Київ

СТЕК СТ – молода команда однодумців з індивідуальним досвідом роботи кожного з наших фахівців не менше 20 років.

Сфери компетенції нашої команди професіоналів: програмування, управління IT проектами, побудови та підтримка експлуатаційної здатності IT систем, проектування, впровадження систем безпеки та контролю доступу.

+38 (044) 300-25-37
+38 (098) 690-73-42

https://www.stackst.com.ua

support@stackst.com.ua

EDIN
Київ

Провайдер електронного документообігу EDIN надає послуги більше 120 роздрібним мережам та 3000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну екосистему для швидкого обміну даними.

+38 (044) 359-01-12

edin.ua

sales@edin.ua

InsCom
Київ

Компанія Українські страхові технології з 1999 року успішно займається автоматизацією страхування з використанням інформаційної системи InsCom.

InsCom може задовольняти потреби Вашої компаній сьогодні і в майбутньому, оскільки допускає розвиток, в тому числі і силами Ваших фахівців. В системі налаштовано сотні звітів, страхових продуктів, форматів імпорту та експорту.

+38 (066) 928-33-08

www.ins.com.ua

inscom4@gmail.com

Веб студія СЕЛЕКТОР.СПЕЙС
Полтава

Надаємо всі види послуг для розвитку компаній та їх ресурсів в інтернеті. Від побудови маркетингової стратегії з фінансовими витратами і прогнозованим прибутком до розробки повноцінних інтернет інструментів для продажу товарів чи послуг.

+38 (096) 810-01-32

selector.space

office@selector.space

Tucha
Київ

Tucha — перший український провайдер хмарної інфраструктури. Компанія працює з 2012 року і за цей час впровадила понад 2000 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури і захисту даних у хмарі. Сервіси Tucha — це безпечне зберігання програм і даних та можливість працювати з ними 24×7 з будь-якого куточка світу, найкраща цілодобова компетентна технічна підтримка серед хмарних провайдерів та швидка реакція з будь-якого питання. З Tucha ви завжди отримуєте те, що замовляєте, і навіть більше!

+38 (044) 583-5-583

https://tucha.ua

support@tucha.ua

HBPI
Львів

Українська консалтингова компанія, створена у 2009 році, яка пропонує консультаційні послуги високого рівня якості по напрямку управління бізнес-процесами, управління якістю, підготовка до міжнародних сертифікацій, послуги аудитів та навчаня.

Якість послуг компанії підтверджена співпрацею із провідними світовими органами сертифікації, такими як Bureau Veritas (Paris, France).

+38 (067) 974-09-65

hbpi.com.ua

info@hbpi.com.ua

Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close