Онлайн бухгалтерія: ефективні інструменти для ведення обліку

Хмарна, вона ж онлайн бухгалтерія «Вправно ERP», дає змогу вести облік діяльності максимально ефективно, надійно та безпечно. Функціонал хмарного сервісу не поступається традиційному програмному забезпеченню, при цьому компаніям і приватним підприємцям не потрібно виділяти окремий комп’ютер під сервер, самостійно встановлювати та налаштовувати бухгалтерську програму та оплачувати дорогі ліцензії. 

Бухгалтерія у хмарі — автоматизація бізнесу будь-яких масштабів та форм власності

Хмарна система обліку передбачає перенесення спеціальних програм і застосунків на віддалені сервери. Завдяки такому технологічному рішенню можна автоматизувати рутинні процеси та забезпечити зручну віддалену роботу співробітників з будь-якої точки світу.

Як це працює? Користувачі з будь-якого місця (в офісі, з дому, в дорозі) за допомогою будь-якого пристрою (комп’ютера, ноутбука, смартфона) через інтернет під’єднуються до хмарних серверів, у будь-який час отримують доступ до своїх баз даних для виконання персональних і командних завдань.

Бухгалтерія в хмарі — гнучке рішення, яке підходить для бізнесу різної спрямованості, масштабу та форми власності, як для стартапів, так і зрілих компаній. Сервіс бухгалтерія онлайн «Вправно ERP» представляє широкий спектр можливостей для кожного, включаючи:

 • малий та середній бізнес (платників і неплатників ПДВ);
 • компанії з віддаленими співробітниками та/або мережею філій, підрозділів, точок продажу та складів;
 • некомерційні організації.

Хмарний сервіс бухгалтерія дає змогу забезпечити налаштування персонального набору прав доступу до елементів і документів корпоративних баз даних для кожного співробітника.

Функціональні можливості «Вправно ERP»

«Вправно ERP» — це потужна бухгалтерська програма з відкритим кодом, яка легко адаптується до потреб конкретного бізнесу. Завдяки додатковим модулям вона забезпечує ефективну інтеграцію і керування окремими проєктами, а також всіма ресурсами, фінансами, технологіями та процесами.

Бухгалтерський облік онлайн дає змогу:

 • здійснювати необхідні операції та розрахунки;
 • вести оперативний облік і виробничі документи;
 • формувати та здавати регламентовану електронну звітність відповідно до чинних законодавчих норм;
 • оптимізувати облік основних засобів, облік доходів і витрат;
 • планувати бюджет.

Хмарний сервіс бухгалтерія «Вправно ERP» допомагає розпоряджатися людськими ресурсами (кадровий облік), керувати закупівлями (постачаннями), продажами та запасами (включаючи складський облік), а також взаємовідносинами з клієнтами та замовниками (модуль CRM). Таким чином, хоча в основі програмного забезпечення лежить бухгалтерія, програма надає необмежені можливості керівникам — її функціонал дає змогу організувати та контролювати усю діяльність компанії, а також проводити аналітичну роботу.

7 днів безкоштовно
Спробуйте Вправно ERP вже сьогодні! Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку, внесені вами дані та налаштування зберігаються.
Спробувати безкоштовно

«Вправно ERP» — оптимальна програма для ведення бухгалтерського обліку на виробничому підприємстві

Усе більше підприємців переконується у зручності, надійності та економічності онлайн-сервісів, а пандемія лише підвищила інтерес до них. Тому хмарна система обліку все частіше використовується в українських компаніях, зокрема виробничих. Головне завдання користувачів — вибрати оптимальне рішення.

Бухгалтерія онлайн «Вправно ERP» дає змогу налаштовувати та контролювати всі процеси оперативного обліку підприємства в режимі 24/7. Серед важливих переваг програми:

 • надійне зберігання бази, високий рівень безпеки та захищеності від крадіжок і зломів;
 • просте налаштування;
 • широкий функціонал;
 • зручний та зрозумілий інтерфейс;
 • гнучкість і доступність масштабування;
 • уніфікована автоматизована звітність;
 • постійна підтримка та оновлення;
 • інтеграції із зовнішніми сервісами;
 • багатомовність — можливість створення документів мовою іноземних партнерів.

Хмара бухгалтерія «Вправно ERP» — оптимальне рішення для побудови, налагодження, контролю та оптимізації процесів керування фінансами та бізнесом загалом.

Поділитись:
Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close