Ваша ідеальна програма для обліку товарів

Бізнесу життєво необхідно займатися плануванням закупівель, відстежувати й аналізувати продажі, контролювати рух продукції на складі – від цього багато в чому залежить його успішність. Водночас компанії хочуть залишатися конкурентоспроможними, ухвалювати складні управлінські рішення і при цьому робити якомога менше помилок. Досягти перерахованих результатів можна різними способами, і один з них – організувати облік товару в магазині і на складі. У цьому допомагає спеціальне ПЗ – програма для обліку товарів. 

Програма для обліку товарів у магазині: переваги

Вести облік товарів у магазині необхідно щонайменше для того, щоб у будь-який момент розуміти, що відбувається зі складськими запасами, який бюджет необхідно виділити для закупівлі нової партії сировини або матеріалів, який асортимент якнайкраще задовольнить потреби клієнтів. Крім цього, облік допомагає:

 • підвищувати прибутковість і мінімізувати збитки;
 • оперативно реагувати на зміну купівельного попиту;
 • економити витрати на складське зберігання, персонал і логістику;
 • збільшити частку успішно виконаних замовлень і задоволених клієнтів.

Як обрати програму для обліку товарів?

Незалежно від галузі та розмірів організації програма для обліку товарів повинна задовольняти таким стандартним критеріям:

 • Функціональність. Вона повинна відповідати фактичним потребам підприємства. У більшості систем реалізовано схожі функції: облік товарів у магазині та на складі (відвантаження, приймання, списання, інвентаризація тощо), опрацювання замовлень, друк документів, підготовка аналітики та звітів. 
 • Інтеграція з РРО і терміналами. Дозволяє працювати в правовому полі, швидко і зручно проводити платежі.
 • Інтеграція з іншими програмними рішеннями. Важливо, щоб програма для обліку товарів на складі підтримувала інтеграцію з популярними маркетплейсами, клієнт-банкінгом, сервісами email-розсилок, бухгалтерським та іншим ПЗ. 
 • Аналітичні можливості. Якщо потрібен простий облік товарів, програма може бути позбавлена подібних інструментів. Однак вони можуть бути дуже корисними, оскільки збирають і аналізують дані, що дають змогу ухвалювати рішення щодо зміни асортименту, ціноутворення, проведення маркетингових заходів. 
 • Можливість автоматизації. Дозволяє прискорити оформлення замовлень, приймання повернень, забезпечити роботу з картами лояльності покупців.
 • Впровадження під ключ. Оптимально, якщо навіть проста програма для обліку товарів передбачатиме весь комплекс додаткових послуг – від впровадження і подальшої підтримки до навчання персоналу.
  7 днів безкоштовно
  Спробуйте Вправно ERP вже сьогодні! Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку, внесені вами дані та налаштування зберігаються.
  Спробувати безкоштовно

Сьогодні багато компаній звертають увагу ще й на вендора і прагнуть, щоб програма для обліку надходжень і витрат товару створювалася в Україні або, як мінімум, в одній із дружніх країн. Вітчизняні розробки приваблюють тим, що враховують регіональні особливості ведення бізнесу, мають зрозумілий інтерфейс і підтримку, яка гарантовано відповість зрозумілою мовою.

Чому варто замовити програму для обліку товарів на сайті softpark.com.ua?

Якщо ви хочете організувати облік товарів у магазині, пропонуємо розглянути українське програмне рішення “Вправно”, яке пропонує компанія SoftPark:

 • продумана функціональність;
 • проста адаптація під потреби бізнесу;
 • широкі можливості автоматизації бізнес-процесів;
 • хмарне або “наземне” розгортання на вибір клієнта;
 • прозорі умови тарифікації (3 види ліцензій);
 • безкоштовний тестовий доступ протягом перших 7 днів.

Залишилися запитання? Поставте їх нашим менеджерам і отримайте відповіді вже за кілька хвилин.

Поділитись:
Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close