Кадровий облік у Вправно ERP. Нові можливості

У підсистемі кадрового обліку Вправно ERP з’явились нові можливості. Розглянемо їх детальніше.

Введення додаткових нарахувань

При введенні інформації по заробітній платі, крім окладу або погодинного тарифу, додана можливість введення переліку додаткових видів  постійних нарахувань в процентному виразі, фіксованою сумою або пропорційно відпрацьованому часу.

Страховий стаж

При введенні даних про прийняття на роботу додано можливість фіксування страхового стажу як на момент приймання, так і з деталізацією за рік, що передує даті прийому.

Дані про страховий стаж будуть враховуватись при розрахунку сум в нарахуваннях по лікарняним листам.

7 днів безкоштовно
Спробуйте Вправно ERP вже сьогодні! Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку, внесені вами дані та налаштування зберігаються.
Спробувати безкоштовно

Тимчасове припинення трудового договору

В документі «Відсутності» додано новий тип відсутності «Дні призупинення дії трудового договору у зв’язку з агресією РФ» відповідно до ч. 1 ст. 13 Закону № 2136-IX .

Час призупинення трудового договору з працівником не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку.

Відпустка по догляду за дитиною до 6 років

В документі «Відсутності» додано новий тип відсутності «Відпустка по догляду за дитиною до 6 років». Час перебування у відпустці по догляду за дитиною до 6 років не зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку.

Поділитись:
Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close