Інструменти для успішної автоматизації виробництва та керування продажами

З розвитком підприємства керувати бізнесом, контролювати процеси та персонал за допомогою елементарних розрізнених програм стає проблематично. Автоматизувати рутинні операції та об’єднати всю інформацію у загальну систему дають змогу програмні комплекси CRM та ERP — спеціалізований софт, впровадження якого сприяє підвищенню конкурентоспроможності компанії.

Сфера застосування CRM у виробничих компаніях

Користувачам необхідно розуміти різницю між CRM- та ERP-системами.

 • Під абревіатурою CRM (customer relationship management) мають на увазі програмне забезпечення, призначене для керування взаємовідносинами з клієнтами. Система збирає, обробляє, впорядковує і зберігає у вигляді персональних карток особисті дані, контакти, історію покупок і платежів. Програми CRM для виробництва використовуються для обробки інформації про покупців, контрагентів і партнерів.
 • Термін EPR розшифровується як Enterprise Resource Planning — планування ресурсів підприємства. ERP система для виробництва використовується з метою автоматизації та синхронізації роботи різних підрозділів і всіх бізнес-процесів, включаючи виробництво, склад, логістику, бухгалтерію, управління персоналом та продажу.

У власника/керівника підприємства, який бажає автоматизувати, налагодити та оптимізувати роботу не тільки відділу продажу, а й усіх виробничих цехів і компанії загалом, під час вибору CRM для виробництва і продажів є два варіанти:

 1. Впровадити CRM як окремий сторонній програмний продукт та інтегрувати його з окремою/наявною системою ERP.
 2. Вибрати комплексне рішення — систему EPR, в якій передбачено вбудований модуль CRM, наприклад «Вправно ERP».

Основні переваги автоматизації продажів у виробничих компаніях з використанням інтернет-магазину

Робота будь-якого інтернет-магазину включає безліч рутинних і циклічних завдань. Ручне їхнє виконання та контроль вимагають великих трудовитрат, до того ж такий підхід завжди пов’язаний із так званим людським фактором (помилки, маніпуляції тощо). 

Облік замовлень, клієнтів, продажів, складських запасів, а також розміщення товарів, синхронізацію залишків із вітриною, фінансовий облік, аналітику та інші операції і бізнес-процеси простіше та швидше виконувати й контролювати за допомогою автоматизованого сервісу CRM. На систему покладаються такі завдання:

 • автоматизація продажів, що включає весь ланцюжок взаємодії з клієнтами;
 • підготовка звітів;
 • оптимізація документообігу;
 • відстеження циклу угоди з кожним клієнтом та аналіз ефективності вирви продажів;
 • організація роботи менеджерів, розподіл завдань між співробітниками та контроль їхньої роботи тощо.

Автоматизація продажів в інтернет магазині за допомогою комплексного рішення «Вправно ERP» дає змогу:

 • Створити загальну інформаційну систему, завдяки чому будь-якої миті можна отримати точну й об’єктивну інформацію для планування, прогнозування та ухвалення грамотних управлінських рішень.
 • Ефективно використати робочий час персоналу.
 • Організувати ефективну систему обліку, планування та фінансового контролю.
 • Оптимізувати (скоротити) витрати.

Важливо! Автоматизація продажів інтернет магазину допомагає удосконалити взаємодію зі споживачами, пришвидшує і спрощує комунікації, сприяючи підвищенню лояльності клієнтів і збільшенню обсягів продажів.

7 днів безкоштовно
Спробуйте Вправно ERP вже сьогодні! Після закінчення тестового періоду ви можете оформити підписку, внесені вами дані та налаштування зберігаються.
Спробувати безкоштовно

Чому «Вправно ERP» оптимально підходить для автоматизації продажів?

«Вправно ERP» — це функціональний програмний комплекс із простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Програмне забезпечення легко масштабується та адаптується під бізнес. У системі передбачено всі основні модулі, необхідні для повноцінної роботи та керування підприємством, що поєднує виробничу і торговельну діяльність (оптову чи роздрібну торгівлю). «Вправно ERP» вирішує такі завдання, як планування та керування виробництвом, автоматизація продажів у магазині, автоматизація бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, бюджетування, керування логістикою та багато іншого.

Впровадження «Вправно ERP» дає змогу створити єдину інформаційну екосистему, в якій акумулюються, обробляються та аналізуються всі дані, що позитивно впливає на продажі та рентабельність бізнесу.

Поділитись:
Написати нам

  Замовити рахунок

   Перейти до ТЕСТ-ДРАЙВУ

    Зв'язатися з нами

    Close
    Связаться с нами

    Зв'язатися
    з нами

    Обратный звонок
    Callback Viber Telephone Support Tech Support
    Callback
    Close